Eesti raamile korpustaru.
Korpused  mahutavad 8 raami. Valmistan ka 10 raamiseid. Käepidemed on freesitud ja ümarate servadega, tõstmisel teravat ranti ei ole. Piltidel hinnad juures, ei pea ostma komplektina, saab komplekteerida vastavalt vajadusele.

Komplekt 1. 
Komplektis on põhi lennulauaga, 4 soojustatud korpust , vahelagi  avaga, soojustatud katus. Korpused on soojustatud 25 mm penoplastiga. Sees niiskuskindel vineer 4mm ja väljas puitkiudplaat ( soome papp). Põhjadel roostevaba võrk. Tarukatusel on plekk puidust eemal, nii ei teki niiskust puidu ja pleki vahele külgedel. Komplektid ei ole värvitud. Sellised korpused on meie tingimustes vastu pidanud 20 aastat kui on korralikult värvitud. Eeliseks see, et soome papi välispind on kare ja värv seisab hästi peal. Ka niiskuskindel vineer "mängib" õues niiskuse käes. Lisaliiste/rante pole konstruktsioonis kasutatud, siis ei ole ka lisapragusid mis vett sisse võtaks. 

Hind : 125               Tunnelpõhjaga komplekt : 118 
Piltidele klikates on hinnad näha. 
Komplekt 2. 
Kõik on sama nagu esimesel , aga ka väljas on niiskuskindel vineer . 
Hind : 135 € 
Komplektid ei ole värvitud !Komplekt 3.
Täispuidust komplekt, korpused valmistatud liimi ja selleks ettenähtud kruvidega, väga tugev konstruktsioon. Seina paksus 21 mm. Mahutavad 8 raami. Sobivad kokku soojustatud 8 raamiste korpustega, sellepärast on ka üleval korpuse esiseinas  lisarant, et varem ostetud soojustatud korpustega kokku sobiksid ja vahelagi ning katus peale istuks.
Komplektis on tunnelpõhi, 4 korpust, vahelagi ja katus.  Tarukatusel on plekk puidust eemal, nii ei teki niiskust puidu ja pleki vahele külgedel, sees soojustus. Valikus ka 10 raamised korpused, nendel ei ole täispuidust korpuste ülaservas sellist lisaranti. Komplekti saab muuta vastavalt kliendi soovile.
Varemalt sai tehtud ka kalasaba tapiga korpuseid ( tapiga korpused näevad head välja) , enam tapituid korpuseid ei paku ( pole vahet kas kalasaba tapp või sõrmtapp), kuna meie kliimas on tapiotsad ikkagi nõrk ja vastuvõtlik koht niiskusele kahjuks. Kestavad muidugi aastaid, kuid võrdlus näitab, et allolevad korpused on kindlasti vastupidavamad.
Hind : 99 Komplekt 4.
Freesitud kärjekujuga komplekt.  
Hind : 155

Saab tellida ka kõikidele külgedele freesitud kärjekujuga komplekte.


Kõiki tooteid saab eraldi osta !


Soojustatud korpus.
Soojustatud 25 mm penoplastiga. Saadaval ka väljast vineeriga ( hind 22€).
Hind: 20

Emalahutusvõre raam koos võrega.
Hind : 10
 
Pooleraamiline korpus , soojustatud.
Välise katte valiku võimalus, kas soome papp või vineer.
Hind : 16
 Veerandraamiline korpus koos raamidega.
Hea kasutada kärjemee tootmiseks, raamidel traate pole, üleval ( läbi liistu )  ja all soon kuhu kärjepõhi pannakse, lihtne kärjemett noaga välja lõigata. Saab ka  õiget hetke ajastades kindlat liiki mett korjata, raame saab ka vurritada.
Hind : 20€ 
Täisraamiline korpus puidust. 
Sobib kokku soojustatud korpustega, väga tugev konstruktsioon. Liimitud ja kokku kruvitud selleks ettenähtud kruvidega ( Assy kruvid, ei murdu vaid painduvad kui konstruktsioon liigub), lihvitud.
Hind : 16

Pooleraamiline korpus puidust, kruviühendustega.
Sobib kokku soojustatud korpustega, väga tugev konstruktsioon. Liimitud ja kokku kruvitud selleks ettenähtud kruvidega. Saab tellida erinevate laiusmõõtudega. Konkreetne pildil olev sobib kokkusoojustatud komplektidega, et vahelagi ja katus sobiks ilusti peale, sellepärast ka rant käepideme peal. 
Hind: 12
Korpustaru tunnelpõhi täispuidust

Lennuava kõrgus 8 mm. 
Hind :  9
€ 

 
Söödanõu veekindlast vineerist.
Läbipaistva kattega mesilaskäigul. Valmistatud esimese sordi veekindlast vineerist , 12mm . Mahutab 10-12 liitrit sööta. Kui panna taru natuke kaldu, et kogu sööt ilusti mesilaste käigu poole valguks, siis 10-11 liitrit. Sirgelt olev söödanõu mahutab 12 liitrit.

Hind : 22 

  Emalahutusvõre raam.
Pulkadena, soonte ja tappidega.
Hind : 6,60

Põhi varroalesta lugemiseks.
Saab panna olemasoleva põhja peale varroalesta kontrolliks ( alumise põhja lennuava siis sulgeda), võib ka eraldi põhjana kasutada. Sahtel käib välja tagumisest küljest, kasutatud roostevaba võrku. 
Hind: 25

Soojustus vahelaele. 
Kevadel haudmetegevuse alguses peale pandav 50 mm soojustusplaat väga tugevast penoplastist, ei lähe transpordil või hoiustamisel nurgad katki.
Hind: 4
Mesilaste eraldaja 8 raamisele korpusele.
Pannakse ülemise korpuse alla, järgmine päev võetakse korpus ära, mesilased on sellest korpusest välja läinud. 
Hind 12
€ 
Saab tellida vastavalt taru mõõtudele ( eritellimusel miinimum kogus 5 tk).                                                                                          Hinnad sisaldavad käibemaksu.