Valikus on  Krain, Buckfast, Itaalia  mesilasemad. Mesilasemad on kontrollitud tõuema vabaltpaarunud järglased , F1.
Tellida saab ka kunstseemendatud mesilasemasid, hind 130€ , Krain, Buckfast, Itaalia.
Saadaval ka tellimisel Karpaatia ja Kaukaasia mesilasemasid alates juunist, hind 30€.

Meemeister OÜ on Apiexperdi lepinguline maaletooja ja edasimüüja Eestis.
Mesilasemad tulevad Rumeeniast, firmast kes müüb mesilasemasid üle Euroopa.
Kõik kirjad, mis saadetud neile sooviga tellida otse neilt Eestisse, saadetakse Meemeister OÜ- le .

Veterinaar ja Toiduameti luba nr: 070062EL

Kõikide mesilasemade algmaterjal on tunnustatud mesilasemade kasvatajatelt  vastavalt mesilasrassile.
Kui on plaanis oma mesilat laiendada, siis väga hea aeg selleks on kevad. Oman ise mitmeaastast kogemust, nimelt mai keskel tehtud vaid neljaraamine pere on meevõtuks kasvanud kolmekümne raamiseks. See tähendab ka ühtlasi seda, et see pere toob samal hooajal arvestatava meesaagi. 
Loomulikult saab terve suve teha peresid juurde samamoodi !
On väidetud, et soojemast kliimast toodud mesilasemad ei talvitu siin, see väide ei vasta tõele ja üldiselt on Rumeenias  talved külmemad kui meil siin.
Märgistamisel kasutatakse õli baasil värve , kuid alati on oht, et värv kulub maha, sellega peab arvestama !
Neid mesilasemasid kasutab Meemeister OÜ ise nüüd juba  4 aastat ja väga rahul, need on tarbeemad kelle seas on ka alati kehvemaid ( nii nagu ka siin kohapeal ostes on ), tähtsaim on see, et saab kätte varakult  ja tehtud perelt ka sama aasta mett. Meie tingimustes on mee tootmise eesmärgil kasulikum mai kuus pered varajaste emadega pooleks teha, väheneb sülemlemisoht ja meesaak suureneb, talvitumiseks võib pered kokku tagasi panna siis juba sama aasta noore emaga, nii saab ka emad vahetatud ja ei pea pooles suves sellega tegelema kui pered suured.
Natuke pikemalt lugemist siit : http://suitsik.ee/kogemus/mesilasemad
Enne tellimist lisainfo saamiseks saada e-kiri või helista.
kaido444@gmail.com, tel 53967664

Tavaliselt on märtsi lõpuks emade tellimus täis olnud.
Hinnad 2019 aastal samad mis eelneval aastal.
1 - 30  hind :  30€ tk.
31 -     hind :  28€ tk.
Hinnad sisaldavad käibemaksu. 
Mesilasemad saabuvad siia kõige kiirema lennupostiga ( vähem kui 24h) nad ei ole päevade kaupa kuskil transpordis.
Kevadiste mesilasemade tellimus on eelnevatel aastatel täis saanud paar kuud enne esimeste emade saabumist. Neid on kevadel piiratud kogus ja tellima hakatakse juba eelneval sügisel. 2019 kevadel tulevad mesilasemad siia juba viiendat aastat. Rohkem kui pooled tellijatest on püsikliendid. Tegemist on F1 tarbeemadega ( tõupuhta kontrollitud mesilasemade vabaltpaarunud järglastega), koostööpartner ostab igal hooajal tõupuhtaid emasid vastavalt mesilasrassile sisse.
2018 oli siin väga eriline kevad, seal aga väga vilets ( sadas pidevalt), esimesed emad jõudsid siia juuni esimestel päevadel ja nendega tehtud mõneraamised pered tõid augustiks üle 50 kg mett. Aasta oligi eriline, nende perede ajastus oli ideaalne, sest suuremad pered olid hädas kuivusega sel ajal kui need väiksed alles arenesid ja siis juulis oma mee ära tõid.


Tellimisvorm 2019  aastaks  on avatud.  Lugege/tutvuge palun põhjalikult enne täitmist ! Tavaliselt saab mesilasemad kätte mai kuus ja nendega tehtud pered toovad samal aastal arvestatava meesaagi. Nende 4 aasta jooksul ei ole veel mesilasemasid üle jäänud kordagi, mida varem tellimuse teete, seda eespool kättesaajate hulgas olete. 

Email again:

Valige teile sobiv transport, saadame ainult Smartpostiga kuna nende pakiautomaadid asuvad keskustes sees ja ei ole vaja muretseda liigse kuuma või külma pärast. Mitmete aastate jooksul ei ole juhtunud midagi märkimisväärset mesilasemade saatmisel (vastutab tellija), juhul kui peaks ilmnema mingid probleemid lahendame need kiirelt.
Märkige üks valik !
Lugege palun rahulikult läbi ka allpool olevad tingimused, nende täitmine on kohustuslik, vastasel korral tellimust edastada ei saa.
Meemeister OÜ ja Apiexpert teevad omalt poolt kõik, et tellitud mesilasemad jõuaksid ilusti soovitud ajaks klientideni. Tellimisvorm on üles pandud 25.09.2018.  Ilusat talvitumist Teie mesilastele !
Kui peaks esinema tellimuse saatmisel probleeme, palun andke sellest kohe märku !