Seisuga 06.04.2018 on kevadiste emade tellimus täis, saab panna lisajärjekorda mai kuus saabuvatele emadele. Tellimisvormil on olemas valik "lisajärjekord mai".
Kõigile kes mai kuuks tellisid mesilasemad on seisuga 14.04 arved saadetud, kes ei ole saanud vaadake palun üle postkastis igaks juhuks ka rämpspost, väga harva satuvad arved sinna. Kui ikka arvet pole võtke palun ühendust kaido444@gmail.com
Juuni tellimus on avatud, palun valida vastavalt loendist.
Valikus on  Krain, Buckfast, Itaalia  mesilasemad. Mesilasemad on kontrollitud tõuema vabaltpaarunud järglased , F1.
Tellida saab ka kunstseemendatud mesilasemasid, hind 130€ , Krain, Buckfast, Itaalia.
Saadaval ka tellimisel Karpaatia ja Kaukaasia mesilasemasid alates juunist, hind 30€.

Meemeister OÜ on Apiexperdi lepinguline maaletooja ja edasimüüja Eestis.
Mesilasemad tulevad Rumeeniast, firmast kes müüb mesilasemasid üle Euroopa.
Kõik kirjad, mis saadetud neile sooviga tellida otse neilt Eestisse, saadetakse Meemeister OÜ- le .

Veterinaar ja Toiduameti luba nr: 070062EL

Kõikide mesilasemade algmaterjal on tunnustatud mesilasemade kasvatajatelt  vastavalt mesilasrassile.
Kui on plaanis oma mesilat laiendada, siis väga hea aeg selleks on kevad. Oman ise mitmeaastast kogemust, nimelt mai keskel tehtud vaid neljaraamine pere on meevõtuks kasvanud kolmekümne raamiseks. See tähendab ka ühtlasi seda, et see pere toob samal hooajal arvestatava meesaagi. 
Loomulikult saab terve suve teha peresid juurde samamoodi !
On väidetud, et soojemast kliimast toodud mesilasemad ei talvitu siin, see väide ei vasta tõele ja üldiselt on Rumeenias  talved külmemad kui meil siin.
Uuest hooajast ( 2018) kasutatakse märkimiseks õli baasil värve !
Neid mesilasemasid kasutab Meemeister OÜ ise nüüd juba 3 aastat ja väga rahul, need on tarbeemad kelle seas on ka alati kehvemaid, tähtsaim on see, et saab kätte mai kuus ja tehtud perelt ka sama aasta mett. Meie tingimustes on mee tootmise eesmärgil kasulikum mai kuus pered varajaste emadega pooleks teha, väheneb sülemlemisoht ja meesaak suureneb, talvitumiseks võib pered kokku tagasi panna siis juba sama aasta noore emaga, nii saab ka emad vahetatud ja ei pea pooles suves sellega tegelema kui pered suured.
Natuke pikemalt lugemist siit : http://suitsik.ee/kogemus/mesilasemad
Lisainfo saamiseks saada e-kiri või helista.
kaido444@gmail.com, tel 53967664


Hinnad 2018 kevadel.
1 - 30  hind :  30€ tk.
31 -     hind :  28€ tk.
Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Tellimuse saab teha siit !  Kevadiste emade arv on piiratud ja eelmistel aastatel on tellimus täis saanud varakult.

Email again:
Valige teile sobiv transport, saadame ainult Smartpostiga kuna need asuvad keskustes sees ja ei ole vaja muretseda liigse külma või kuuma pärast . Mitme aasta jooksul ei ole midagi märkimisväärset juhtunud sadade mesilasemade saatmisel ( vastutab tellija ), postiga on aja kokkuhoiu mõttes mugavam ka meile. Mesilasemad on spetsiaalsetes karpides.
Mesilasemad saabuvad mai kuus kahes jaos, mai esimene pool ja teine pool. Kuna on väga keeruline ette näha milline kevad on koostööpartneri juures siis tellimuse esitamisel peate arvestama võimalusega, et mai esimesse poolde tellitud emad ei pruugi enne 15 maid siia jõuda. Varemalt on olnud ka esimesed emad siin 7 mai. Vastavalt tellimuse sisseandmise järjekorrale mesilasemad ka saabudes laiali saadetakse. Kahjuks ei saa kindla kuupäevaga tellimusi vastu võtta, kõik sõltub kevadistest ilmaoludest seal, meie teeme parima, et mesilasemad võimalikult varakult siia jõuaksid ! Mesilasemad tulevad kõige kiirema lennupostiga ja vähem kui 24 tunniga on kohal ( nad ei loksu päevade kaupa kuskil ). Palun tehke märge kui nõustute tingimustega. Arved saadetakse kuni 2 kuud enne mesilasemade saabumist.